• In English
 • Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України курсанти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ, будуть залучені до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях під час проведення виборів Президента України 2019 року.

  Залучення курсантів закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ, пов’язане з наданням органам і підрозділам Національної поліції допомоги у забезпеченні публічної безпеки і порядку під час виборчих волевиявлень громадян. Крім цього, вони отримають практичні навички, передбачені освітньо-професійними програмами їх підготовки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 березня 2019 р. № 197-р
  Київ
  Про заходи із забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення виборів Президента України у 2019 році

  Відповідно до частини п’ятої статті 53 Закону України “Про освіту” погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ про залучення курсантів закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ, до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях під час проведення виборів Президента України у 2019 році.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29