Додаткова інформація

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України курсанти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ, будуть залучені до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях під час проведення виборів Президента України 2019 року.

Залучення курсантів закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ, пов’язане з наданням органам і підрозділам Національної поліції допомоги у забезпеченні публічної безпеки і порядку під час виборчих волевиявлень громадян. Крім цього, вони отримають практичні навички, передбачені освітньо-професійними програмами їх підготовки.

Кабінет Міністрів України Розпорядження  від 13 березня 2019 р. № 197-р Київ

Про заходи із забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення виборів Президента України у 2019 році

Відповідно до частини п’ятої статті 53 Закону України “Про освіту” погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ про залучення курсантів закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ, до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях під час проведення виборів Президента України у 2019 році.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

Інд. 29