• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо заходів із забезпечення правопорядку під час позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

  Зокрема, погоджено питання залучення здобувачів освіти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ, які мають спеціальні звання поліції, до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях. Прийняття рішення зумовлене необхідністю надання органам і підрозділам Національної поліції допомоги в забезпеченні публічної безпеки і порядку під час виборчого волевиявлення громадянами. Крім того, подібна практика сприятиме виробленню в здобувачів освіти практичних навичок, передбачених освітньо-професійними програмами їх підготовки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 червня 2019 р. № 441-р
  Київ
  Про заходи із забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 році

  Відповідно до частини п’ятої статті 53 Закону України “Про освіту” погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ про залучення здобувачів освіти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління зазначеного Міністерства, які мають спеціальні звання поліції, до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29