• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 червня 2023 р. № 681
  Київ
  Про задоволення потреб сил безпеки та сил оборони у донорській крові та компонентах крові в умовах воєнного стану

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2023 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання державного бюджету шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2301550 “Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів” на 31 097,7 тис. гривень (з них оплата праці — 15 603 тис. гривень, комунальні послуги та енергоносії — 1 792,8 тис. гривень);

  збільшення їх обсягу за програмою 2301350 “Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров’я” на 31 097,7 тис. гривень (з них оплата праці — 15 603 тис. гривень, комунальні послуги та енергоносії — 1 792,8 тис. гривень).

  2. Затвердити Порядок задоволення потреб сил безпеки та сил оборони у донорській крові та компонентах крові в умовах воєнного стану, що додається.

  3. Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 707 “Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 72, ст. 2431; 2021 р., № 4, ст. 211; 2022 р., № 4, ст. 218, № 54, ст. 3169), зміни, що додаються.

  4. Міністерству фінансів забезпечити внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних із перерозподілом видатків, що передбачені пунктом 1 цієї постанови.

  5. Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній службі з надзвичайних ситуацій протягом семи календарних днів із дня набрання чинності цією постановою призначити регіональних координаторів сил безпеки та сил оборони для визначених зон відповідальності відповідно до місць дислокації медичних підрозділів сил безпеки та сил оборони.

  6. Рекомендувати Службі безпеки враховувати положення пункту 5 цієї постанови для задоволення потреб медичних підрозділів Служби безпеки, які дислокуються на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, у донорській крові та компонентах крові.


            Прем’єр-міністр України                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73