• In English
 • Уряд затвердив Порядок надання згоди держави на подання науково-технічного проекту на ухвалення Адміністративній раді Українського науково-технологічного центру з метою забезпечення виконання Україною зобов’язань у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва.

  Урядовим рішенням визначено розмістити Центр на період до 2030 року у приміщеннях загальною площею 746 кв. метрів на першому та четвертому поверхах будинку по вул. Металістів, 5а, та у підвальних приміщеннях загальною площею 86 кв. метрів будинку по вул. Металістів, 5, у м. Києві (балансоутримувач будівель — Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 609
  Київ
  Про забезпечення виконання міжнародних зобов’язань України, що випливають з її членства в Українському науково-технологічному центрі

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок надання згоди держави на подання  науково-технічного проекту на ухвалення Адміністративній раді Українського науково-технологічного центру, що додається.

  2. Розмістити Український науково-технологічний центр на період до 2030 року у приміщеннях загальною площею 746 кв. метрів на першому та четвертому поверхах будинку по вул. Металістів, 5а, та у підвальних приміщеннях загальною площею 86 кв. метрів будинку по вул. Металістів, 5, у м. Києві.

  3. Фондові державного майна забезпечити укладення з Міністерством освіти і науки договору оренди приміщень, зазначених у пункті 2 цієї постанови, на умовах відшкодування балансоутримувачу будівель — Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” фактичних витрат, пов’язаних з їх утриманням.

  4. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН


  Інд. 73