• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 червня 2020 р. № 702-р
  Київ
  Про забезпечення паливної збалансованості електроенергетичної галузі України та безпеки постачання електричної енергії

  З метою забезпечення безпеки постачання електричної енергії, сталої роботи енергетичних та вугільних підприємств в міжопалювальний період 2020 року та на підставі рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 грудня 2019 р. “Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки”, введеного в дію Указом Президента України від 2 грудня 2019 р. № 874:

  1. Міністерству енергетики з урахуванням вимог частини п’ятої статті 44 Закону України “Про ринок електричної енергії” затвердити перелік генеруючих потужностей теплових електростанцій енергогенеруючих компаній в розрізі енергоблоків, які використовують вугілля для виробництва електричної енергії та щодо яких здійснюватиметься пріоритетна диспетчеризація.

  2. Рекомендувати приватному акціонерному товариству “Національна енергетична компанія “Укренерго” з урахуванням вимог операційної безпеки забезпечити пріоритетну диспетчеризацію встановлених генеруючих потужностей теплових електростанцій енергогенеруючих компаній, які не використовують природний газ  як основний та резервний вид палива для виробництва електричної енергії, крім природного газу, що використовується для технологічних потреб з метою підтримання стійкого горіння та виконання операцій із пуску / зупинки основного обладнання, згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

  3. Це розпорядження набирає чинності з дня, що настає за днем його опублікування, та діє до 1 листопада 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37