• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 01 грудня 2023 р. № 1107-р
  Київ
  Про забезпечення розроблення технічних вимог для створення програмного забезпечення та передачі права на використання технічних вимог для створення програмного забезпечення Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України

  1. Міністерству юстиції та Міністерству цифрової трансформації забезпечити розроблення технічних вимог для створення програмного забезпечення Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, створеного Резолюцією Комітету Міністрів Ради Європи про створення Розширеної часткової угоди стосовно реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, CM/Res(2023)3 від 12 травня 2023 р. (далі — Реєстр збитків).

  2. Міністерству юстиції безоплатно надати Реєстру збитків право на використання технічних вимог для створення програмного забезпечення Реєстру збитків як негрошовий внесок України.

  3. Міністерству цифрової трансформації забезпечити протягом чотирьох місяців технічну можливість подання до Реєстру збитків заяв про відшкодування збитків, втрат чи шкоди, завданих починаючи з 24 лютого 2022 р. на території України в межах її міжнародно-визнаних кордонів, включаючи її територіальні води, міжнародно-протиправними діями Російської Федерації в Україні або проти України, засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

  4. Центральним та місцевим органам виконавчої влади, іншим державним органам забезпечити технічну можливість передачі інформації, необхідної для подання заяв, зазначених у пункті 3 цього розпорядження, з інформаційно-комунікаційних систем, держателями яких вони є, до Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

  Прем’єр-міністр України                            Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71