• In English
 • Урядом ухвалено рішення про створення Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL).

  Також затверджено Положення про зазначену систему та Положення про Єдиний державний реєстр соціальної сфери.

  Реалізація постанови забезпечуватиме належні умови для призначення, нарахування та отримання соціальних виплат, допомоги, пільг, соціальних послуг та житлових субсидій, сприятиме підвищенню ефективності діяльності органів соціального захисту населення, соціальних інспекторів, запобіганню зловживанням під час призначення соціальної підтримки, а також підвищенню рівня адресності надання різних видів соціальної допомоги та ефективності використання бюджетних коштів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 676
  Київ
  Про Єдину інформаційно-аналітичну систему управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL)

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики про створення Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL).

  2. Затвердити такі, що додаються:

  Положення про Єдину інформаційно-аналітичну систему управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL);

  Положення про Єдиний державний реєстр соціальної сфери.

  3. Міністерству соціальної політики:

  створити Єдину інформаційно-аналітичну систему управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL) та Єдиний державний реєстр соціальної сфери для надання, призначення та виплати соціальної підтримки (соціальних виплат, допомоги, пільг, соціальних послуг та житлових субсидій);

  забезпечити до 30 вересня 2020 р. наповнення Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL) інформацією з використанням даних, наявних в інших інформаційних системах, що використовуються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад для надання, призначення та виплати соціальної підтримки;

  забезпечити з 1 жовтня 2020 р. використання Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL) під час надання, призначення та виплати соціальної підтримки;

  передбачати щороку під час розроблення бюджетного запиту необхідні видатки для впровадження, адміністрування та підтримки функціонування Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL) та функціонування Єдиного державного реєстру соціальної сфери відповідно до Бюджетного кодексу України.

  4. Районним, районним у мм. Києві та Севастополі державним адміністраціям забезпечити використання Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL) під час надання, призначення та виплати соціальної підтримки.

  5. Рекомендувати органам місцевого самоврядування використовувати Єдину інформаційно-аналітичну систему управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL) під час надання, призначення та виплати соціальної підтримки.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73