• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 січня 2024 р. № 78
  Київ
  Про визначення уповноваженого органу з отримання звітів про обсяги виробництва та/або обігу алкогольних напоїв та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609

  Відповідно до частин четвертої та п’ятої статті 16 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визначити Державну податкову службу, її територіальні органи уповноваженим органом виконавчої влади щодо отримання:

  щорічного звіту про обсяги виробництва та/або обігу (у тому числі імпорту та експорту) алкогольних напоїв, що подається малими виробництвами виноробної продукції, які отримали ліцензії на виробництво та/або оптову торгівлю алкогольними напоями без додавання спирту (винами виноградними, винами плодово-ягідними, напоями медовими) та/або здійснюють експорт, імпорт зазначеної продукції;

  щоквартального звіту про обсяги виробництва та/або обігу (у тому числі експорту) алкогольних напоїв, що подається малими виробництвами дистилятів, які мають ліцензію на виробництво спиртових дистилятів, ліцензію на виробництво алкогольних напоїв та/або ліцензію на оптову та/або роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

  2. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 “Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 68, ст. 2232; 2021 р., № 2, ст. 101) зміни, що додаються.


         Прем’єр-міністр України                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75