• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 серпня 2023 р. № 751-р
  Київ
  Про визначення уповноваженого органу управління активами, стягнутими в дохід держави

  1. Відповідно до частини третьої статті 51 Закону України “Про санкції” визначити Фонд державного майна уповноваженим органом управління активами, стягнутими в дохід держави згідно з рішенням Вищого антикорупційного суду від 9 травня 2023 р. у справі № 991/3250/23 та постановою Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 17 травня 2023 р. у справі № 991/3250/23, за переліком згідно з додатком.

  2. Фонду державного майна:

  забезпечити проведення у встановленому законом порядку державної реєстрації активів, а також прав власності на активи, зазначені у пункті 1 цього розпорядження;

  вжити заходів для приватизації або передачі в оренду активів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження;

  забезпечити зарахування до державного бюджету коштів від продажу або оренди активів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

  3. Міністерству юстиції вжити заходів щодо примусового стягнення в порядку, визначеному Законом, у дохід держави майна, визначеного в пункті 13 додатка до цього розпорядження.

  4. Фонду державного майна вжити передбачених пунктом 2 цього розпорядження заходів щодо активів, зазначених у пунктах 5—7 і 10 додатка, після повного відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим
  та м. Севастополя.


  Прем’єр-міністр України                                                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25