• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 березня 2023 р. № 239-р
  Київ
  Про визначення уповноваженого органу управління активами, стягнутими в дохід держави

  1. Відповідно до частини третьої статті 51 Закону України “Про санкції” визначити Фонд державного майна уповноваженим органом управління активами, стягнутими в дохід держави згідно з рішенням Вищого антикорупційного суду від 12 січня 2023 р. у справі № 991/6317/22, а саме котеджем (літер В) загальною площею 523,7 кв. метра, розташованим за адресою: Автономна Республіка Крим, м. Ялта, смт Санаторне, вул. Південна, 5.

  2. Фонду державного майна після повного відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя вжити заходів для приватизації або передачі в оренду активів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

  3. Кошти, отримані від продажу або передачі в оренду активів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, зараховуються до державного бюджету.

  4. Фонду державного майна поінформувати Кабінет Міністрів України про виконання завдань, визначених пунктами 2 і 3 цього розпорядження, протягом одного місяця після їх виконання.


                        Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25