• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 грудня 2022 р. № 1432
  Київ
  Про виплату річних дивідендів акціонерним товариством “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” за 2022 рік

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Акціонерному товариству “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” відповідно до пунктів 9 та 10 статті 11 Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” здійснити перерахування до спеціального фонду державного бюджету дивідендів (доходу), що нараховуються на акції товариства, що належать державі, за результатами фінансово-господарської діяльності товариства у 2022 році, та авансового внеску з податку на прибуток підприємств під час виплати таких дивідендів (доходу) в межах обсягу, передбаченого Законом України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”, у сумі, що відповідає сумі договорів про організацію взаєморозрахунків, укладених відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансового забезпечення заходів з врегулювання заборгованості, визначених Законом України “Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу”, та проведення відповідних взаєморозрахунків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1179 (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5177), поданих до Міністерства енергетики та включених до узагальнених відомостей щодо договорів про організацію взаєморозрахунків і їх учасників, переданих до Державної казначейської служби.

  2. Акціонерному товариству “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” здійснювати авансові перерахування платежів, передбачених пунктом 1 цієї постанови, частинами в межах суми договорів про організацію взаєморозрахунків, укладених відповідно до Порядку, зазначеного у пункті 1 цієї постанови, та на підставі інформації про них, включеної Міністерством енергетики до узагальнених відомостей щодо договорів про організацію взаєморозрахунків і їх учасників, переданих до Державної казначейської служби, що надаються Міністерством енергетики на запит товариства.

  3. Установити, що виплата дивідендів, що нараховуються на акції акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, що належать державі, за результатами фінансово-господарської діяльності товариства у 2022 році та наступних роках здійснюється за вирахуванням суми авансових перерахувань до спеціального фонду державного бюджету дивідендів (доходу), здійснених згідно з пунктами 1 і 2 цієї постанови, до повного використання таких перерахувань.


                   Прем’єр-міністр України                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25