• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 липня 2023 р. № 753
  Київ
  Про вихід з Угоди про соціальний захист і охорону здоров’я громадян, які зазнали впливу радіації в результаті Чорнобильської та інших радіаційних катастроф і аварій, а також ядерних випробувань, та Протоколу про внесення змін та доповнень до Угоди про соціальний захист і охорону здоров’я громадян, які зазнали впливу радіації в результаті Чорнобильської та інших радіаційних катастроф і аварій, а також ядерних випробувань від 9 вересня 1994 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Вийти з Угоди про соціальний захист і охорону здоров’я громадян, які зазнали впливу радіації в результаті Чорнобильської та інших радіаційних катастроф і аварій, а також ядерних випробувань, учиненої 9 вересня 1994 р. у м. Москві, та Протоколу про внесення змін та доповнень до Угоди про соціальний захист і охорону здоров’я громадян, які зазнали впливу радіації в результаті Чорнобильської та інших радіаційних катастроф і аварій, а також ядерних випробувань від 9 вересня 1994 року, вчиненого 18 жовтня 2011 р. у м. Санкт-Петербурзі.

  2. Міністерству закордонних справ у встановленому порядку повідомити депозитарію про вихід із зазначених міжнародних договорів.


                            Прем’єр-міністр України                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75