• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 жовтня 2023 р. № 901-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася у червні 2023 р. на території Херсонської області внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції

  1. У зв’язку з надзвичайною ситуацією техногенного характеру, що склалася у червні 2023 р. на території Херсонської області внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції, виділити Херсонській обласній державній адміністрації (для Херсонської обласної військової адміністрації) 147 982,41 тис. гривень для здійснення заходів з ліквідації її наслідків.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Херсонській обласній державній адміністрації:

  затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економіки, Міністерством фінансів та Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 28 грудня 2023 р. Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.


                                    Прем’єр-міністр України                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21