• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 вересня 2023 р. № 876-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави

  1. Виділити Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації 3 089,33 млн. гривень на закупівлю військової техніки та обладнання, іншого військового майна для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави, з подальшою передачею такого майна в установленому порядку до сфери управління органів, що здійснюють керівництво військовими формуваннями.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації:

  затвердити в тижневий строк за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 28 грудня 2023 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

           Прем’єр-міністр України                                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49