• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 02 квітня 2024 р. № 287-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави

  1. Виділити 5 577 321,773 тис. гривень для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави (будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, фортифікаційне обладнання оборонних рубежів, улаштування системи невибухових загороджень), центральним органам виконавчої влади та обласним державним адміністраціям (для обласних військових адміністрацій) згідно з переліком, що додається до оригіналу.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Центральним органам виконавчої влади та обласним державним адміністраціям, яким виділяються кошти з резервного фонду державного бюджету згідно з пунктом 1 цього розпорядження:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством оборони, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 27 грудня 2024 р. Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.


            Прем’єр-міністр України                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29