• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 жовтня 2022 р. № 927-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для відновлення пошкоджених об’єктів у м. Києві

  1. З метою ліквідації наслідків ракетних обстрілів м. Києва, які сталися 10 жовтня 2022 р., та відновлення пошкоджених об’єктів в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити 36 902,433 тис. гривень, а саме:

  27 000 тис. гривень ⸺ Міністерству освіти і науки для відновлення адміністративної будівлі Міністерства освіти і науки за адресою:
  бульв. Тараса Шевченка, 16, будівель Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресами: вул. Володимирська, 58, вул. Володимирська, 60, бульв. Тараса Шевченка, 14, вул. Льва Толстого, 12, та будівлі Київського фахового коледжу зв’язку за адресою: вул. Леонтовича, 11;

  2 100 тис. гривень ⸺ Міністерству розвитку громад та територій для Київської міської державної адміністрації (Київської міської військової адміністрації) для відновлення будівлі за адресою: вул. Терещенківська, 11а;

  550 тис. гривень ⸺ Державному управлінню справами для відновлення будівлі Національного центру ділового і культурного співробітництва “Український Дім” за адресою: вул. Хрещатик, 2;

  5 116,2 тис. гривень ⸺ Національній академії наук для відновлення будівель Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського за адресою: вул. Володимирська, 62, Великого конференц-залу Національної академії наук за адресою: вул. Володимирська, 55, Національного науково-природничого музею Національної академії наук за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 15;

  2 136,233 тис. гривень ⸺ Міністерству культури та інформаційної політики для відновлення будівель Національної філармонії України за адресою: Володимирський узвіз, 2, Національного музею Тараса Шевченка за адресою: бульв. Тараса Шевченка, 12, Національного музею літератури України за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 11.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  Кошти резервного фонду державного бюджету не можуть використовуватися для поповнення статутного капіталу юридичних осіб.

  2. Міністерству освіти і науки, Київській міській державній адміністрації (Київській міській військовій адміністрації), Державному управлінню справами, Національній академії наук, Міністерству культури та інформаційної політики під час використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, погоджувати переліки витрат із Міністерством розвитку громад та територій.

  3. Державній казначейській службі здійснювати перерахування коштів з резервного фонду державного бюджету відповідно до переліків витрат, передбачених пунктом 2 цього розпорядження.

  4. Київській міській державній адміністрації (Київській міській військовій адміністрації) подати до 15 грудня 2022 р. Міністерству розвитку громад та територій звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  5. Міністерству освіти і науки, Міністерству розвитку громад та територій, Державному управлінню справами, Національній академії наук, Міністерству культури та інформаційної політики подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

            Прем’єр-міністр України                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71