• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 30 вересня 2022 р. № 871-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для фінансової підтримки комунального підприємства “Облводоканал” Запорізької обласної ради

  1. З метою забезпечення безперебійної діяльності комунального підприємства “Облводоканал” Запорізької обласної ради і надання ним послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, враховуючи положення Закону України “Про критичну інфраструктуру”, виділити Міністерству розвитку громад та територій 40 000 тис. гривень для Запорізької обласної військової адміністрації з метою надання фінансової допомоги комунальному підприємству “Облводоканал” Запорізької обласної ради для провадженням ним операційної діяльності — забезпечення безперебійного надання споживачам Запорізької області послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству розвитку громад та територій:

  погодити Запорізькій обласній військовій адміністрації перелік заходів та перелік витрат для комунального підприємства “Облводоканал” Запорізької обласної ради, що фінансуватимуться за рахунок коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, та спрямувати виділені кошти зазначеній військовій адміністрації;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

  3. Запорізькій обласній військовій адміністрації щомісяця до 10 числа інформувати Міністерство розвитку громад та територій про виконані комунальним підприємством “Облводоканал” Запорізької обласної ради заходи та здійснені ним витрати в межах видатків, передбачених цим розпорядженням.


                           Прем’єр-міністр України                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37