• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 квітня 2024 р. № 362-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави, та внесення змін до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2024 р. № 287 і від 12 квітня 2024 р. № 331

  1. Виділити 8 121 562,688 тис. гривень для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави (будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, фортифікаційне обладнання оборонних рубежів, улаштування системи невибухових загороджень), обласним державним адміністраціям (для обласних військових адміністрацій) згідно з переліком, що додається до оригіналу.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Обласним державним адміністраціям, яким виділяються кошти з резервного фонду державного бюджету згідно з пунктом 1 цього розпорядження:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством оборони, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 27 грудня 2024 р. Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  3. Внести до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2024 р. № 287 “Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави” (Офіційний вісник України, 2024 р., № 35, ст. 2209) і від 12 квітня 2024 р. № 331 “Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави” зміни, що додаються.

  4. Внести у додатки до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2024 р. № 287 “Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави” і від 12 квітня 2024 р. № 331 “Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави” зміни, що додаються до оригіналу.


      Прем’єр-міністр України                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29