• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 червня 2024 р. № 571-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для надання одноразової грошової допомоги членам сімей волонтерів, які загинули під час надання волонтерської допомоги в районі здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України

  1. Виділити Міністерству у справах ветеранів 2 582,5 тис. гривень для виплати одноразової грошової допомоги членам сімей волонтерів, які загинули під час надання волонтерської допомоги в районі здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству у справах ветеранів:

  затвердити в тижневий строк за погодженням з Міністерством фінансів та Міністерством економіки перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 2 вересня 2024 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73