• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 жовтня 2022 р. № 926-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для ліквідації наслідків бойових дій у Київській області

  1. З метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Київській обласній державній адміністрації (для Київської обласної військової адміністрації) 300 000 тис. гривень.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  Кошти резервного фонду державного бюджету, виділені згідно з цим розпорядженням, використовуються для проведення першочергових робіт з відновлення пошкоджених внаслідок бойових дій об’єктів незалежно від форми власності за такими напрямами:

  проведення робіт з обстеження пошкоджених об’єктів;

  проведення капітального ремонту і реконструкції пошкоджених об’єктів, розроблення проектної документації, проведення її експертизи, утримання служби замовника, здійснення авторського та технічного нагляду;

  проведення поточного ремонту заповнення віконних та дверних прорізів (у тому числі заміни), фасадів, покрівлі, зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж і систем, зокрема теплопостачання, газопостачання, водопостачання, водовідведення, опалення, електричних мереж (крім заміни обладнання);

  розбирання зруйнованих конструкцій.

  Кошти резервного фонду державного бюджету не можуть використовуватися для поповнення статутного капіталу юридичних осіб.

  2. Київській обласній військовій адміністрації:

  під час використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, погоджувати переліки витрат із Міністерством розвитку громад та територій;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Міністерству розвитку громад та територій, Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

  3. Державній казначейській службі здійснювати перерахування коштів з резервного фонду державного бюджету відповідно до переліків витрат, передбачених пунктом 2 цього розпорядження.

           Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71