• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 жовтня 2022 р. № 928-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для ліквідації наслідків бойових дій у Харківській області

  1. З метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Харківській обласній державній адміністрації (для Харківської обласної військової адміністрації) 300 000 тис. гривень.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  Кошти резервного фонду державного бюджету, виділені згідно з цим розпорядженням, використовуються для проведення першочергових робіт з відновлення пошкоджених внаслідок бойових дій об’єктів незалежно від форми власності за такими напрямами:

  проведення робіт з обстеження пошкоджених об’єктів;

  придбання будівельних матеріалів, виробів та конструкцій для відновлення пошкоджених об’єктів;

  проведення капітального ремонту і реконструкції пошкоджених об’єктів, розроблення проектної документації, проведення її експертизи, утримання служби замовника, здійснення авторського та технічного нагляду;

  проведення поточного ремонту заповнення віконних та дверних прорізів (у тому числі заміна), фасадів, покрівлі, зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж і систем, зокрема теплопостачання, газопостачання, водопостачання, водовідведення, опалення, електричних мереж (крім заміни обладнання);

  розбирання зруйнованих конструкцій.

  Кошти резервного фонду державного бюджету не можуть використовуватися для поповнення статутного капіталу юридичних осіб.

  2. Харківській обласній військовій адміністрації:

  під час використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, погоджувати переліки витрат на проведення робіт з обстеження об’єктів, їх поточний та капітальний ремонт, реконструкцію, розбирання зруйнованих конструкцій та переліки будівельних матеріалів, виробів і конструкцій для відновлення пошкоджених об’єктів із Міністерством розвитку громад та територій;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Міністерству розвитку громад та територій, Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  3. Державній казначейській службі здійснювати перерахування коштів з резервного фонду державного бюджету відповідно до переліків, передбачених пунктом 2 цього розпорядження.

            Прем’єр-міністр України                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71