• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 липня 2022 р. № 597-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для фінансування відбудови зруйнованого єдиного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства “Чернігівська ТЕЦ”

  1. З метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення процесу надання послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води та виробництва електроенергії у м. Чернігові в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Міністерству розвитку громад та територій 99 988,791 тис. гривень для Чернігівської обласної військової адміністрації з метою відбудови зруйнованого єдиного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства “Чернігівська ТЕЦ”.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству розвитку громад та територій:

  узгодити Чернігівській обласній військовій адміністрації перелік заходів, що фінансуватимуться за рахунок коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, та спрямувати виділені кошти зазначеній військовій адміністрації;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.


  Прем’єр-міністр України                                                                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37