• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 серпня 2023 р. № 701-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для будівництва військових інженерних і фортифікаційних споруд на території Чернігівської області

  1. Виділити Чернігівській обласній державній адміністрації (для Чернігівської обласної військової адміністрації) 363 368,355 тис. гривень для будівництва військових інженерних і фортифікаційних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Чернігівській обласній державній адміністрації:

  затвердити в тижневий строк за погодженням з Міністерством економіки, Міністерством фінансів та Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 28 грудня 2023 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.


  Прем’єр-міністр України                                                                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71