Кабінет Міністрів України Розпорядження  від 02 березня 2026 р. № 196-р Київ

Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету

1. Виділити Міністерству розвитку громад та територій 16 млрд. гривень для фінансування у 2026 році державного замовлення на здійснення залізничних пасажирських перевезень у внутрішньому сполученні.

Міністерству фінансів здійснити рівномірне поквартальне фінансування зазначених видатків на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству розвитку громад та територій:

здійснити використання коштів, виділених згідно із цим розпорядженням, відповідно до Порядку реалізації експериментального проекту щодо запровадження механізму державного замовлення на здійснення залізничних пасажирських перевезень у внутрішньому сполученні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2026 р. № 232;

затвердити в триденний строк за погодженням з Міністерством фінансів і Міністерством економіки, довкілля та сільського господарства перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

подати до 25 грудня 2026 р. Міністерству економіки, довкілля та сільського господарства, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.


         Прем’єр-міністр України                                 Ю. СВИРИДЕНКО

Інд. 21