• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 січня 2024 р. № 46-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету Миколаївській обласній державній адміністрації для надання матеріальної грошової допомоги населенню, що постраждало внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції

  1. З метою здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, що склалася внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції, виділити Миколаївській обласній державній адміністрації (для Миколаївської обласної військової адміністрації) 925 тис. гривень для надання матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню, що постраждало внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Миколаївській обласній державній адміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 30 квітня 2024 р. Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  Прем’єр-міністр України                                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75