1. Виділити Міністерству оборони (для Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту) 513 300 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту.
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.
2. Міністерству оборони:
затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із наданням одноразової грошової допомоги, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження;
подати до 25 грудня 2024 р. Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.
Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 29