• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 вересня 2022 р. № 835-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для фінансування відбудови пошкодженої філії “Теплоелектроцентраль-3” комунального підприємства “Харківські теплові мережі”

  1. З метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення процесу надання послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води та виробництва електроенергії у м. Харкові в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Міністерству розвитку громад та територій 70 млн. гривень для Харківської обласної військової адміністрації з метою відбудови пошкодженої філії “Теплоелектроцентраль-3” комунального підприємства “Харківські теплові мережі”.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Харківській обласній військовій адміністрації під час використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження:

  узгодити з Міністерством розвитку громад та територій перелік заходів та графіки виконаних робіт, що фінансуватимуться за рахунок коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження;

  спрямувати виділені кошти на відбудову пошкодженої філії “Теплоелектроцентраль-3” комунального підприємства “Харківські теплові мережі”.

  3. Міністерству розвитку громад та територій подавати:

  щомісяця Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів з резервного фонду державного бюджету за бюджетними програмами, за якими встановлено бюджетні призначення;

  не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, Державній казначейській службі звіт про використання коштів з резервного фонду державного бюджету із застосуванням автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Державної казначейської служби.

  Прем’єр-міністр України                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37