• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 жовтня 2022 р. № 879-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для будівництва фортифікаційних споруд у Харківській області

  1. З метою посилення обороноздатності України в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, виділити Харківській обласній державній адміністрації (для Харківської обласної військової адміністрації) 300 000 тис. гривень для будівництва фортифікаційних споруд.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  Кошти резервного фонду державного бюджету не можуть використовуватися для поповнення статутного капіталу юридичних осіб.

  2. Харківській військовій адміністрації під час використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження:

  здійснювати закупівлі робіт і послуг шляхом укладення прямих договорів без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”;

  погоджувати переліки витрат із Міністерством розвитку громад та територій;

  визначати у договорах про закупівлю робіт і послуг умови щодо попередньої оплати робіт і послуг у розмірі, що становить 30 відсотків їх загальної вартості, а також здійснення виконавцями робіт і послуг закупівлі будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, необхідних для виконання таких робіт і послуг, самостійно;

  подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Міністерству розвитку громад та територій, Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  3. Державній казначейській службі здійснювати перерахування коштів резервного фонду державного бюджету відповідно до переліків витрат, передбачених пунктом 2 цього розпорядження.

  Прем’єр-міністр України                                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71