• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 серпня 2022 р. № 693-р
  Київ
  Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету на компенсацію витрат за червень 2022 р. за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану

  1. З метою покриття витрат за червень 2022 р. за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, виділити обласним державним адміністраціям для відповідних обласних військових адміністрацій та Міністерству розвитку громад та територій для Київської міської державної адміністрації (Київської міської військової адміністрації) 31 621 845 гривень згідно з додатком.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Обласним та Київській міській військовим адміністраціям забезпечити компенсацію витрат власникам жилих приміщень приватного житлового фонду, які безоплатно розміщували в таких приміщеннях внутрішньо переміщених осіб.

  3. Київській міській військовій адміністрації подати до 15 грудня 2022 р. Міністерству розвитку громад та територій звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  4. Міністерству розвитку громад та територій та обласним військовим адміністраціям подати до 30 грудня 2022 р. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державній казначейській службі звіти про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  Прем’єр-міністр України                              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71