• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 вересня 2023 р. № 771-р
  Київ
  Про виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії

  1. Виділити Міністерству енергетики з фонду ліквідації наслідків збройної агресії за рахунок джерел, визначених пунктами 8 і 9 статті 11 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік”, та залишків коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії станом на 1 січня 2023 р. на безповоротній основі 9 740 000 тис. гривень (видатки розвитку) на нову бюджетну програму для фінансового забезпечення будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури.

  Міністерство енергетики є головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем нової бюджетної програми.

  Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, є приватне акціонерне товариство “Національна енергетична компанія “Укренерго”, що виконує функції замовника робіт з будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури.

  2. Затвердити перелік об’єктів будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури та обсяг бюджетних коштів для їх фінансового забезпечення, що додається (для службового користування).

  3. Установити, що:

  кошти, виділені згідно з пунктом 1 цього розпорядження, спрямовуються на будівництво, ремонт та інші інженерно-технічні заходи із захисту об’єктів критичної інфраструктури та використовуються відповідно до Порядку реалізації експериментального проекту щодо будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 р. № 1482 (Офіційний вісник України, 2023 р., № 4, ст. 310);

  під час реалізації цього розпорядження не застосовуються пункти 7 і 8 Порядку використання коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 р. № 118 (Офіційний вісник України, 2023 р., № 22, ст. 1207).

  4. Забезпечити:

  Міністерству енергетики — погодження виділення коштів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження визначення коду та назви нової бюджетної програми, а також внесення в установленому порядку змін до розпису державного бюджету.

           Прем’єр-міністр України                                                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37