• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 жовтня 2023 р. № 894-р
  Київ
  Про виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії Міністерству освіти і науки

  1. Виділити Міністерству освіти і науки з фонду ліквідації наслідків збройної агресії за рахунок джерела, визначеного пунктом 9 статті 11 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік”, на безповоротній основі 116 137,882 тис. гривень для реалізації проекту “Капітальний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) покрівлі, фасаду, інженерних мереж та благоустрою в навчальному корпусі № 1 Державного біотехнологічного університету за адресою: вул. Академічна, 1, смт Мала Данилівка, Дергачівський район, Харківська область” і 63 604,44 тис. гривень для реалізації проекту “Капітальний ремонт покрівлі Національного університету “Чернігівська політехніка” корпуси 1, 2 за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95 та корпус А-2 за адресою: м. Чернігів, проспект Левка Лук’яненка, 2А” (видатки розвитку) на бюджетну програму 2201160 “Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики”.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження виділення бюджетних коштів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження внесення в установленому порядку змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73