• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 травня 2024 р. № 588
  Київ
  Про виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури з фонду ліквідації наслідків збройної агресії за рахунок джерела, визначеного пунктом 5 статті 12 Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”, на безповоротній основі 428 487 тис. гривень (видатки розвитку) на нову бюджетну програму для надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”.

  Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури є головним розпорядником коштів державного бюджету та відповідальним виконавцем нової бюджетної програми.

  2. Установити, що кошти для надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна, виділені згідно з пунктом 1 цієї постанови, використовуються відповідно до Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 381 (Офіційний вісник України, 2023 р., № 47, ст. 2546).

  3. Забезпечити:

  Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури — погодження виділення бюджетних коштів, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження визначення коду та назви нової бюджетної програми, а також внесення в установленому порядку змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71