• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу будівлі по вулиці Середньофонтанській в м. Одеса в оперативне управління Національного антикорупційного бюро.

  Зазначене майно відчужено від ПАТ “Укрзалізниця” до державної власності з віднесенням до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

  Реалізація постанови вирішить питання розміщення підрозділів Національного антикорупційного бюро України у м. Одеса.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 вересня 2018 р. № 726
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 210

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 210 “Деякі питання розпорядження майном публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 29, ст. 1018) такі зміни:

  пункт 3 викласти в такій редакції:

  “3. Погодитися з пропозицією публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” та Міністерства економічного розвитку і торгівлі щодо передачі нежитлової будівлі, зазначеної у пункті 2 цієї постанови, у державну власність з віднесенням її до сфери управління зазначеного Міністерства.”;

  доповнити постанову пунктом 4 такого змісту:

  “4. Розмістити Національне антикорупційне бюро у нежитловій будівлі, зазначеній у пункті 2 цієї постанови, із закріпленням її за Національним антикорупційним бюро на праві оперативного управління.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25