• In English
 • Уряд врегулював питання надання адміністративних послуг органами виконавчої влади в частині встановлення плати за видачу документів, що підтверджують громадянство України та посвідчують особу моряка.

  Зокрема, встановлюється вартість адміністративної послуги за оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін посвідчення особи моряка, в яке імплантовано безконтактний електронний носій. 

  Рішення прийняте на виконання вимог Закону України “Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 лютого 2018 р. № 83
  Київ
  Про встановлення вартості адміністративної послуги за оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін посвідчення особи моряка

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Встановити вартість адміністративної послуги за оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін посвідчення особи моряка у строк:

  1) не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети — 0,2 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року;

  2) не пізніше ніж через сім робочих днів з дня оформлення заяви-анкети — 0,4 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

  2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21