• In English
 • Уряд встановив, на підставі стандартів ООН, перелік держав з важкими кліматичними умовами або складною безпековою ситуацією.

  Прийняття розпорядження викликане необхідністю врегулювання зазначеного переліку при направленні у довготермінові відрядження до них працівників дипломатичної служби.

  Прийняття акту дозволить ефективніше реалізовувати норми Закону України від 07 червня 2018 року № 2449-VIII , а також сприятиме підвищенню в цілому ефективності роботи системи органів дипломатичної служби України на всіх напрямках.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 листопада 2018 р. № 827-р
  Київ
  Про встановлення переліку держав з важкими кліматичними умовами або складною безпековою ситуацією

  1. Установити, що перелік держав з важкими кліматичними умовами або складною безпековою ситуацією, до яких працівники дипломатичної служби направляються у довготермінове відрядження, складається з позицій, віднесених до категорій В, C, D, E Класифікатора складності проходження служби Комісії з міжнародної цивільної служби Організації Об’єднаних Націй.

  2. Це розпорядження набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України “Про дипломатичну службу”, але не раніше дня його опублікування.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27