• In English
 • Уряд установив чіткі цілі діяльності для суб'єктів господарювання державного сектору економіки, управління якими здійснює Кабінет Міністрів, на 2019 рік. Відповідні цілі визначено з урахуванням мети діяльності кожного з підприємств, товариств, визначених в їх статутах.Уряд установив чіткі цілі діяльності для суб'єктів господарювання державного сектору економіки, управління якими здійснює Кабінет Міністрів, на 2019 рік. Відповідні цілі визначено з урахуванням мети діяльності кожного з підприємств, товариств, визначених в їх статутах.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 червня 2019 р. № 456-р
  Київ
  Про встановлення чітких цілей діяльності для державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток) належать державі, функції з управління якими чи управління корпоративними правами щодо яких здійснює Кабінет Міністрів України, на 2019 рік

  Установити чіткі цілі діяльності для державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток) належать державі, функції з управління якими чи управління корпоративними правами щодо яких здійснює Кабінет Міністрів України, на 2019 рік згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25