• In English
 • Уряд затвердив Порядок виплати винагороди членам Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень.

  Крім того, документом затверджено Порядок компенсації витрат на переїзд та проживання в Україні членам Громадської ради міжнародних експертів на час їх участі у процедурах відбору кандидатів на зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду.

  Для здійснення повноважень членам Громадської ради міжнародних експертів надається право безоплатного доступу до відкритих державних реєстрів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 листопада 2018 р. № 1019
  Київ
  Про врегулювання деяких питань діяльності членів Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень

  Відповідно до статті 9 Закону України “Про Вищий антикорупційний суд” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок виплати винагороди членам Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень;

  Порядок компенсації витрат на переїзд та проживання в Україні членам Громадської ради міжнародних експертів на час їх участі у процедурах відбору кандидатів на зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду.

  2. Абзац п’ятий пункту 32 Порядку ведення Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2004 р. № 830 (Офіційний вісник України, 2004 р., № 27, ст. 1770; 2017 р., № 47, ст. 1469), та абзаци шостий і дев’ятий пункту 4 Порядку доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 2, ст. 108; 2018 р., № 52, ст. 1827), після слів “Громадської ради доброчесності” доповнити словами “, член Громадської ради  міжнародних експертів”.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 6 листопада 2018 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29