• In English
 • Урядом схвалено проект Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води у м. Маріуполі, а також уповноважено Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Черниша Вадима Олеговича підписати цей Рамковий договір.

  Зазначений Рамковий договір передбачає надходження іноземних інвестицій з Французької Республіки до бюджету м. Маріуполя на комплексне вирішення проблемних питань водопостачання міста якісною питною водою.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1093-р
  Київ
  Про підписання Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води у м. Маріуполі

  1. Схвалити проект Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води у м. Маріуполі.

  2. Уповноважити Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Черниша Вадима Олеговича підписати зазначений Рамковий договір.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37