• In English
 • Уряд врегулював питання відшкодування витрат на обслуговування в залах офіційних делегацій членам офіційних делегацій.

  Прийнято рішення доповнити постанову щодо суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів.

  Зокрема, до зазначеної постанови додано норму щодо відшкодування витрат на обслуговування в залах офіційних делегацій в аеропортах членам офіційних делегацій на чолі з Президентом України, Головою Верховної Ради України, Прем’єр-міністром України під час здійснення офіційних і робочих візитів за кордон та робочих поїздок у межах України, а також особам, які їх супроводжують.

  Реалізація акту буде здійснюватися в межах коштів, передбачених на утримання відповідних бюджетних установ.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 травня 2018 р. № 362
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 98

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 98 “Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 11, ст. 488; 2016 р., № 12, ст. 513, № 46, ст. 1670), доповнивши його абзацом такого змісту:

  “Членам офіційних делегацій на чолі з Президентом України, Головою Верховної Ради України, Прем’єр-міністром України під час здійснення офіційних і робочих візитів за кордон та робочих поїздок у межах України та передових груп, що забезпечують підготовку таких візитів, та співробітникам Управління державної охорони, які їх супроводжують, за наявності підтвердних документів відшкодовуються витрати на обслуговування в залах офіційних делегацій в аеропортах.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73