• In English
 • Уряд прийняв рішення викласти в новій редакції Положення про Державний спеціалізований фонд фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях.

  Документом визначено перелік, розмір та порядок сплати державних зборів, які справляються із суб’єктів авіаційної діяльності, та порядок використання коштів зазначеного фонду.

  Прийняття проекту акта забезпечить надходження до загального та спеціального фондів Державного бюджету України в частині надходжень до Фонду, сприятиме забезпеченню реалізації основних напрямів державної політики у сфері авіаційної діяльності та використанню повітряного простору України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 листопада 2018 р. № 1101
  Київ
  Про внесення змін до Положення про Державний спеціалізований фонд фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до Положення про Державний спеціалізований фонд фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1993 р. № 819 “Про створення Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях” (ЗП України, 1994 р., № 2, ст. 48; Офіційний вісник України, 2017 р., № 29, ст. 845), виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21