• In English
 • Уряд вніс зміни до Міжвідомчої комісії з питань узагальнення правової позиції держави щодо відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України.

  Зокрема, постановою до складу Комісії введено Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України як першого заступника голови Комісії. Крім того, пропонується за згодою включити голову підкомітету з міжнародно-правових питань та парламентського контролю за виконанням Україною міжнародних зобов’язань Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 квітня 2019 р. № 316
  Київ
  Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1059

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1059 “Про утворення Міжвідомчої комісії з питань узагальнення правової позиції держави щодо відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 100, ст. 3326) такі зміни:

  доповнити додаток після позиції “Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, голова Комісії” позицією “Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, перший заступник голови Комісії”;

  доповнити додаток після позиції “Заступник Глави Адміністрації Президента (за згодою)” позицією “Голова підкомітету з міжнародно-правових питань та парламентського контролю за виконанням Україною міжнародних зобов’язань Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (за згодою)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82