• In English
 • Уряд затвердив порядок внесення посадовими особами органів ліцензування, дозвільних органів відомостей про ліцензування виду господарської діяльності, документи дозвільного характеру до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

  Проект акта розроблено на виконання вимог Закону України від 26.11.2015 № 835-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 січня 2019 р. № 47
  Київ
  Про затвердження Порядку внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про ліцензування виду господарської діяльності, документи дозвільного характеру

  Відповідно до пункту 4 частини другої статті 6 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” та статті 41 Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про ліцензування виду господарської діяльності, документи дозвільного характеру, що додається.

  2. Установити, що:

  документи в електронній формі подаються суб’єктом господарювання, уповноваженим ним органом (особою) через портал електронних сервісів за умови реєстрації користувача на порталі електронних сервісів з використанням кваліфікованого електронного підпису;

  рішення, прийняті дозвільним органом відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, оприлюднюються на порталі електронних сервісів у день їх прийняття за допомогою програмних засобів ведення порталу електронних сервісів.

  3. Органам ліцензування та дозвільним органам забезпечити наповнення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостями про діючі ліцензії та документи дозвільного характеру, що видані до набрання чинності цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67