• In English
 • Урядом внесено зміни до пункту 11 Типової технологічної схеми здійснення митного контролю повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон.

  Зміни внесено у зв’язку з ліквідацією Державної авіаційної адміністрації, яка мала надавати центральному органу виконавчої влади у сфері митної справи та Адміністрації Держприкордонслужби інформацію про виліт повітряного судна з аеропорту та приліт його в аеропорт України.

  На сьогодні розпорядником вказаної вище інформації є Державне підприємство обслуговування повітряного руху України, яке належить до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

  Прийняття постанови приведе до ліквідації колізії та налагодження ефективного обміну інформацією між зацікавленими органами виконавчої влади про виліт повітряного судна з аеропорту України та приліт його в аеропорт України та сприятиме посиленню контролю за реекспортом (реімпортом) повітряних суден, що здійснюють міжнародні рейси.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 травня 2018 р. № 371
  Київ
  Про внесення змін до пункту 11 Типової технологічної схеми здійснення митного контролю повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни до пункту 11 Типової технологічної схеми здійснення митного контролю повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451 “Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 40, ст. 1546, № 91, ст. 3674), виклавши абзаци восьмий і дев’ятий в такій редакції:

  “Контроль за реекспортом (реімпортом) повітряного судна здійснюється митними органами на підставі інформації про виліт повітряного судна з аеропорту та приліт його в аеропорт України, яка щодня отримується ДФС та Адміністрацією Держприкордонслужби на безоплатній основі від Державного підприємства обслуговування повітряного руху України.

  Порядок отримання інформації встановлюється Мінфіном та МВС за погодженням з Мінінфраструктури.”.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67