• In English
 • Уряд ухвалив рішення про внесення зміни до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують  виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету.

  Реалізація рішення створить правові умови для розширення переліку заходів МОН, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, а саме: вивчення української мови та інших предметів на підготовчих відділеннях закладів вищої освіти  іноземцями та особами без громадянства, які прибувають до України на навчання відповідно до міжнародних договорів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 березня 2019 р. № 261
  Київ
  Про внесення зміни до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. № 1133 (Офіційний вісник України, 2002 p., № 34, ст. 1573; 2011 р., № 61, ст. 2446; 2018 р., № 76, ст. 2546), доповнивши підрозділ “МОН” розділу 4 такою позицією:

  “Вивчення української мови та інших предметів на підготовчих відділеннях закладів вищої освіти  іноземцями та особами без громадянства, які прибувають до України на навчання відповідно до міжнародних договорів, у межах квот, визначених Кабінетом Міністрів України”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73