• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо підвищення на 25% посадових окладів державних службовців Генеральної прокуратури України. Таким чином збережено міжпосадову диференціацію в оплаті праці державних службовців Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, допоміжних органів, утворених Президентом України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, апарату Рахункової палати, апарату Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та державних службовців Генеральної прокуратури України.

   

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1081
  Київ
  Про внесення зміни в примітки до схеми посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів у 2018 році

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести зміну в примітки до схеми посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів у 2018 році, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 9, ст. 284; 2018 р., № 12, ст. 417), доповнивши пункт 2 після слів “апарату Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення” словами “, Генеральної прокуратури України”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73