• In English
 • Урядом збільшено чисельність Адміністрації Державної прикордонної служби на 115 осіб. Це дасть змогу забезпечити повне та якісне виконання завдань, а також більш раціонально розподілити завдання, які покладено на Службу.

  Слід зазначити, що потреба в збільшенні чисельності Адміністрації Держприкордонслужби пов’язана з вимогами сьогодення — участю Державної прикордонної служби у проведенні антитерористичної операції, у проведенні заходів у межах імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, запровадження європейських стандартів, безвізового режиму, що значно збільшило кількість окремих завдань, покладених на Адміністрацію Держприкордонслужби, та потребує створення нових структурних підрозділів управління.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 598
  Київ
  Про внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85 “Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 29, ст. 814; 2015 р., № 86, ст. 2882), замінивши у позиції “Адміністрація Держприкордонслужби” цифри “497” цифрами “612”.

  2. Міністерству внутрішніх справ забезпечити у 2018 році фінансування оплати праці додаткової чисельності Адміністрації Державної прикордонної служби в межах видатків, передбачених у Законі України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” для Адміністрації Державної прикордонної служби.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29