• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо збільшення граничної чисельності Державного агентства автомобільних доріг України на 6 чоловік.

  Ці зміни внесені з метою створення структурного підрозділу інформаційного забезпечення дорожнього господарства, на який будуть покладені функції: збору інформації на стадіях повномасштабних обстежень, моніторингу стану автомобільних доріг, транспортних потоків та штучних споруд, функціонування систем моніторингу за станом автомобільних доріг та штучних споруд на них, лічильників для підрахунку інтенсивності руху автотранспорту, метеостанції, відеокамери, радари, датчики стану мостів та ін.); збору оперативної інформації; збереження інформації в єдиній інформаційній базі даних в центральному та регіональних серверах, аналізу зібраної інформації; надання результатів (в автоматичному режимі); супровід “Геоінформаційного порталу”; забезпечення інформаційної безпеки.

  Прийняття постанови дозволить утворити структурний підрозділ в Укравтодорі з питань адміністрування єдиної геоінформаційної системи управління станом автомобільних доріг.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 серпня 2018 р. № 664
  Київ
  Про внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85 “Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 29, ст. 814; 2015 р., № 86, ст. 2882), замінивши позицію

  “Укравтодор

  108

  108”

  такою позицією:

  “Укравтодор

  114

  114”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21