• In English
 • Урядом прийнято рішення, яким визначено схему тарифних розрядів працівників закладу післядипломної освіти, що належить до сфери управління Міністерства закордонних справ.

  Постанова ухвалена з метою залучення найкращих вітчизняних та іноземних фахівців у сфері міжнародних відносин, зовнішньої політики та дипломатії до професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби та працівників інших державних органів, задіяних у сфері зовнішніх зносин.

  Документом передбачено підвищення рівня оплати праці працівників Державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти “Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 08 травня 2019 р. № 386
  Київ
  Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699), доповнивши його розділом XXXIХ такого змісту:

  “XXХIХ. Заклад післядипломної освіти,
  що належить до сфери управління МЗС

  Керівник (директор)

  24

  Керівник (завідувач) центру

  20—21

  Начальник відділу

  12—16

  Професіонали та фахівці всіх категорій

  7—12”.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73