• In English
 • Урядом внесено зміни в додаток 2 постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298. Документ розроблено з метою створення нормативно-правових підстав для визначення умов оплати праці працівників центрів соціальної інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, Державної міграційної служби України, що функціонуватимуть у містах Києві, Одесі та Харкові, для сприяння інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, та забезпечення їх повноцінної участі в житті українського суспільства.

  Рішенням Уряду врегульовано питання оплати праці працівників центрів соціальної інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, Державної міграційної служби України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 84
  Київ
  Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699; 2006 р., № 8, ст. 432), доповнивши назву розділу ХХ після слів “в Україні” словами “, центри соціальної інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, ДМС”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73