• In English
 • Уряд вніс зміни до пункту 3 додатка 2 до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

  Документ прийнято з метою раціонального використання бюджетних коштів на підвищення рівня безпеки дорожнього руху, покращення показників на автомобільних дорогах загального користування державного значення за параметрами безпечності, зменшення дорожньо-транспортних пригод та їх наслідків.

  В першу чергу це створення у 2019 та 2020 роках безпечних умов для дорожнього руху шляхом влаштування кільцевих розв’язок, засобів заспокоєння руху при в’їзді в населені пункти, забезпечення видимості пішохідних переходів та покращення показників автомобільних доріг загального користування державного значення за параметрами безпечності.

  Фінансування зазначених заходів буде здійснюватись за рахунок 5% відсотків надходжень до Державного дорожнього фонду.

  Реалізація завдання 3 додатка 2 Державної програми в поєднанні з іншими завданнями позитивно вплине на удосконалення державного управління у сфері безпеки дорожнього руху, підвищить рівень безпечності доріг, що дасть змогу знизити до 2020 року кількість людських жертв на дорогах щонайменше на 30%.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 620
  Київ
  Про внесення зміни у додаток 2 до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести у додаток 2 до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 435 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 48, ст. 1659; 2019 р., № 34, ст. 1209), зміну, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

   Інд. 21